VIP koupelny  >  Sedátka, bidetovací sedátka  >  Plastová a dětská WC sedátka  >  Baby sedátko 2v1  >  WC sedátko s integrovaným dětským sedátkem, soft close. polypropylen ( FS125 )

WC sedátko s integrovaným dětským sedátkem, soft close. polypropylen ( FS125 )

WC sedátko s integrovaným dětským sedátkem, soft close. polypropylen ( FS125 )

Kód: FS125
Popis: Rodinné sedátko pro všechny generace
WC sedátko s integrovaným dětským sedátkem, pomalým sklápěním a snadným vyjímáním pomocí dvou tlačítek. Dětské sedátko je opatřeno magnetem, aby přilnulo k velkému víku a nepřekáželo tak při používání WC u dospělých osob. V případě, že děti sedátku odrostou, lze vložku jednoduše z dospělého sedátka vyjmout.
Pomocí hydraulického systému Soft Close víko i sedátko pomalu dopadají na mísu, což přispívá bezpečnosti a zabraňuje se tím poškození mísy i sedátka
Materiál: polypropylen

Více informací naleznete v přiloženém technickém výkresu a návodu
Materiál: Polypropylen
Barva: BÍLÁ
Výrobce: Sapho
Cena vč. DPH: 827.00 Kč / ks
Dostupnost: Skladem
  Počet: ks  

DALŠÍ NÁHLEDY PRODUKTU


WC sedátko s integrovaným dětským sedátkem, soft close. polypropylen ( FS125 ) WC sedátko s integrovaným dětským sedátkem, soft close. polypropylen ( FS125 ) WC sedátko s integrovaným dětským sedátkem, soft close. polypropylen ( FS125 ) WC sedátko s integrovaným dětským sedátkem, soft close. polypropylen ( FS125 ) WC sedátko s integrovaným dětským sedátkem, soft close. polypropylen ( FS125 )

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


  Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *
  Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.
Opiště kontrolní kód: *  
 


DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE