VIP koupelny  >  Sifony a příslušenství  >  Umyvadlové vtoky  >  Umyvadlové vtoky - uzavíratelné  >  Uzavíratelná kulatá výpusť pro umyvadla s přepadem kliklak, V 1-90mm, chrom ( WA43451 )

Uzavíratelná kulatá výpusť pro umyvadla s přepadem kliklak, V 1-90mm, chrom ( WA43451 )

Uzavíratelná kulatá výpusť pro umyvadla s přepadem kliklak, V 1-90mm, chrom ( WA43451 )

Kód: WA43451
Popis: KLIKLAK je moderní variantou výpustí do umyvadel. Již nemusíte přemýšlet kam odložit gumovou zátku, nebude Vám překážet řetízek, ani Vás nebude otravovat nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém KLIKLAK je ovládán pouhým stlačením zátky.

Výpusť může být použita pro všechny tloušťky umyvadel, neboť ji lze jednoduše zkrátit pilkou na požadovanou výšku. Výpusť může být použita pro umyvadla s přepadem i bez, pro variantu s přepadem je potřeba v těle výpusti vyvrtat předznačené otvory. Díky použitému materiálu (Silfrou speciálně vyvinutý pevný plast) má výpusť velmi příznivou cenu i bez snížení kvalitativních požadavků.

KLIKLAK uzavíratelná kulatá výpusť pro umyvadla s přepadem.
Výška: 1-90 mm
Průměr zátky: 64 mm
Materiál: ABS plast
Povrchová úprava: chrom
Výrobce: Sapho
Cena vč. DPH: 611.00 Kč / ks
Dostupnost: Skladem
  Počet: ks  

DALŠÍ NÁHLEDY PRODUKTU


Uzavíratelná kulatá výpusť pro umyvadla s přepadem kliklak, V 1-90mm, chrom ( WA43451 ) Uzavíratelná kulatá výpusť pro umyvadla s přepadem kliklak, V 1-90mm, chrom ( WA43451 )

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


  Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *
  Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.
Opiště kontrolní kód: *  
 


DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE