VIP koupelny  >  Umyvadla a umývátka  >  Umyvadla z litého mramoru  >  Hranatá umyvadla  >  ORINOKO umyvadlo 42x36cm, litý mramor, bílá ( OR042 )

ORINOKO umyvadlo 42x36cm, litý mramor, bílá ( OR042 )

ORINOKO umyvadlo 42x36cm, litý mramor, bílá ( OR042 )

Kód: OR042
Popis: Umyvadla z litého mramoru se stávají stále oblíbenějším výrobkem. Výhodou řady umyvadel ORINOKO oproti podobným výrobkům je možnost zavěšení na stěnu bez použití podpěrných konzolí. Mimo zavěšení na stěnu je lze postavit na skleněnou, kamennou nebo dřevěnou desku, na výklenek obložený obklady či mozaikou anebo nalepit pod desku.
Litý mramor je moderní kompaktní materiál ze speciální směsi, jejímiž hlavními složkami jsou přírodní mletý vápenec a epoxidová pryskyřice. Litý mramor se vyznačuje dokonale hladkým a rovným povrchem, který si udržuje teplotu okolí. Z hlediska pružnosti umyvadla vykazují lepší vlastnosti než keramika z důvodů nižší teploty vyzrávání, kde se keramika při vypalování stává velmi křehkou. Díky jejich hladkému povrchu se velmi dobře zbavují nečistot.


Umyvadlo z litého mramoru s integrovaným přepadem a otvorem pro baterii
Rozměry: 42x10x36 cm (ŠxVxH)
Možnosti instalace:
- zavěšení na zeď
- postavení na desku
- nalepení pod desku
Výrobce: Sapho
Cena vč. DPH: 3378.00 Kč / ks
Dostupnost: Skladem
  Počet: ks  

DALŠÍ NÁHLEDY PRODUKTU


ORINOKO umyvadlo 42x36cm, litý mramor, bílá ( OR042 ) ORINOKO umyvadlo 42x36cm, litý mramor, bílá ( OR042 ) ORINOKO umyvadlo 42x36cm, litý mramor, bílá ( OR042 )

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


  Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *
  Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.
Opiště kontrolní kód: *  
 


DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE