VIP koupelny  >  Sprchové kanálky  >  Do prostoru  >  série MANUS  >  MANUS nerezový sprchový kanálek s roštem QUADRO, 945x130x55mm ( GMQ35 )

MANUS nerezový sprchový kanálek s roštem QUADRO, 945x130x55mm ( GMQ35 )

MANUS nerezový sprchový kanálek s roštem QUADRO, 945x130x55mm ( GMQ35 )

Kód: GMQ35
Popis: SPRCHOVÉ KANÁLKY MANUS
Podlahové celonerezové kanálky Manus s roštem QUADRO v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které Vám umožní udržet kompaktní a čistě sladěný vzhled koupelny. Slouží k odvodnění podlahových ploch uvnitř budov, zejména sprchových koutů a koupelen, kde nahrazuje sprchovou vaničku nebo podlahovou vpusť.

VÝHODY MANUS:
• tělo kanálku i sifonu je svařováno z nerezové oceli AISI304, což minimalizuje riziko průsaků
• výtok DN 50 je vhodný pro všechny potrubní systémy, odzkoušeno podle normy DIN EN 1253
• průtok 0,7 l/s je dostatečný pro většinu běžných sprch
• nízká instalační výška jen 55 mm je vhodná pro rekonstrukce koupelen
• šířka roštu 70 mm
• těleso žlabu s vnitřním spádem
• horizontální příruba pro stěrkovou hydroizolaci


ROZMĚRY:
Instalační rozměry: 945x130x55 mm
Rozměr roštu: 885x70 mm

Rošty ONDA a QUADRO byly pozměněny a nemají zvýšené hrany jak je uvedeno v katalogu, ale jsou hladné.

DŮLEŽITÉ DETAILY
<table cellpadding="6"><tr valign="top"><td><img src="http://eshop.sapho.cz/www/obrazky/male/GMO12_popis1.jpg"></td><td><img src="http://eshop.sapho.cz/www/obrazky/male/GMO12_popis2.jpg"></td><td><img src="http://eshop.sapho.cz/www/obrazky/male/GMO12_popis3.jpg"></td></tr><tr valign="top"><td><font face="Arial" size="1"><b>Rošty</b><br>Rošty kanálků MANUS mají šířku jen 70 mm, jedinečný tvar a dokonale hladký povrch.</font></td><td><font face="Arial" size="1"><b>Snadná údržba</b><br>Uživatelský komfort zvyšuje účinný protizápachový uzávěr, který je vyroben z nerez oceli s těsnícím O - kroužkem. Tato konstrukce vylučuje riziko ztráty těsnosti nebo poruchy, lze snadno demontovat a čistit. Poskytuje plný přístup do odpadního potrubí a jeho případného čištění.</font></td><td><font face="Arial" size="1"><b>Hladký povrch</b><br>Všechny sprchové kanálky MANUS jsou kartáčovány do saténového lesku a mají dokonale hladký povrch. Proto se snadno udržují, neboť zbytky vody a mýdla je možné snadno odstranit.</font></td></tr><tr valign="top"><td><img src="http://eshop.sapho.cz/www/obrazky/male/GMO12_popis4.jpg"></td><td><img src="http://eshop.sapho.cz/www/obrazky/male/GMO12_popis5.jpg"></td></tr><tr valign="top"><td><font face="Arial" size="1"><b>Nízká instalační výška</b><br>Pouze 55 mm od horizontální příruby kanálku po dno sifonu při zachování vysokého průtoku. Oceníte zejména při rekonstrukcích koupelen, kdy Vám ušetří spoustu místa, práce a peněz.</font></td><td><font face="Arial" size="1"><b>Stavitelné nohy</b><br>Ohýbatelné nohy kanálku Vám pomohou usadit kanálek do potřebné polohy a výšky a výrazně Vám usnadní instalaci.</font></td></tr></table>

UPOZORNĚNÍ!
• Odváděcí kapacita žlábku není určena pouze kapacitou odtoku žlábku samotného, ale také odpadním potrubím, na které bude napojen.
• Délka odpadního potrubí až k vertikální odpadní trubce kanalizace musí být co nejkratší.
• V odpadním potrubí musí být co nejméně ohybů.
• Odpadní potrubí musí mít dostatečný spád, alespoň 2 cm/m.
Sprchové žlábky jsou k dostání v různých standardních délkách tak, aby mohl být vždy zvolen nejvhodnější rozměr. Zkontrolujte proto nejdříve pečlivě (poté, co jste stanovili místo sprchového žlábku), zda je takovýto prostor k dispozici.
Rozměry: tělo : 94,5 x 13 x 5,5 cm , rošt : 7 x 88,5 cm
Materiál: Nerez
Barva: NEREZ
Výrobce: Gelco
Cena vč. DPH: 5568.00 Kč / ks
Dostupnost: Skladem
  Počet: ks  

DALŠÍ NÁHLEDY PRODUKTU


MANUS nerezový sprchový kanálek s roštem QUADRO, 945x130x55mm ( GMQ35 ) MANUS nerezový sprchový kanálek s roštem QUADRO, 945x130x55mm ( GMQ35 ) MANUS nerezový sprchový kanálek s roštem QUADRO, 945x130x55mm ( GMQ35 ) MANUS nerezový sprchový kanálek s roštem QUADRO, 945x130x55mm ( GMQ35 ) MANUS nerezový sprchový kanálek s roštem QUADRO, 945x130x55mm ( GMQ35 ) MANUS nerezový sprchový kanálek s roštem QUADRO, 945x130x55mm ( GMQ35 )

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


  Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *
  Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.
Opiště kontrolní kód: *  
 


DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE