VIP koupelny  >  Umyvadl a umývátka  >  Umyvadla z litého mramoru  >  Kulatá a oválná umyvadla  >  HELEN umyvadlo 63x43cm, litý mramor, bílá ( HE063 )

HELEN umyvadlo 63x43cm, litý mramor, bílá ( HE063 )

HELEN umyvadlo 63x43cm, litý mramor, bílá ( HE063 )

Kód: HE063
Popis: Umyvadla z litého mramoru se stávají stále oblíbenějším výrobkem. Díky možnostem použití se hodí prakticky do každé koupelny. Lze je zapustit do skleněné, kamenné nebo dřevěné desky, do výklenku obloženého obklady či mozaikou, postavit, zavěsit anebo nalepit zespodu desky. Litý mramor je moderní kompaktní materiál ze speciální směsi, jejímiž hlavními složkami jsou přírodní mletý vápenec a epoxidová pryskyřice. Litý mramor se vyznačuje dokonale hladkým a rovným povrchem, který si udržuje teplotu okolí. Z hlediska pružnosti umyvadla vykazují lepší vlastnosti než keramika z důvodů nižší teploty vyzrávání, kde se keramika při vypalování stává velmi křehkou. Díky jejich hladkému povrchu se velmi dobře zbavují nečistot.


Umyvadlo z litého mramoru s přepadem a otvorem pro baterii
Rozměry: 63x16x43 cm (ŠxVxH)
Možnosti instalace:
- postavení na desku
- zavěšení na stěnu
Výrobce: Sapho
Cena vč. DPH: 4420.00 Kč / ks
Dostupnost: Skladem
  Počet: ks  

DALŠÍ NÁHLEDY PRODUKTU


HELEN umyvadlo 63x43cm, litý mramor, bílá ( HE063 ) HELEN umyvadlo 63x43cm, litý mramor, bílá ( HE063 ) HELEN umyvadlo 63x43cm, litý mramor, bílá ( HE063 )

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


  Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *
  Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.
Opiště kontrolní kód: *  
 


DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE