VIP koupelny  >  Sprchový program  >  Sprchové sloupy  >  Sloupy s termostatickou baterií  >  BASIC sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom ( BC11RP2151 )

BASIC sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom ( BC11RP2151 )

BASIC sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom ( BC11RP2151 )

Kód: BC11RP2151
Popis: Termostatický sloup Basic zachovává čistotu elegantních linií bez kontrastů za příznivou cenu. Termostatická baterie na sprchovém sloupu má bezpečnostní pojistku SECUREstop.

JAK FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATERIE?
Termostatická baterie je již z výroby nastavena na teplotu vody 38°C. Po puštění vody otočením levé rukojeti Vám tedy poteče voda o teplotě 38°C. Pokud budete chtít mít vodu chladnější, stačí otočit pravou rukojetí směrem od sebe. Pokud budete chtít mít vodu teplejší, je třeba zmáčknout bezpečnostní pojistku SECUREstop na pravé rukojeti a potom otočit směrem k sobě. Průtok vody a to odkud voda poteče, regulujete levou rukojetí. Při otevření vody otočením levé rukojeti směrem od sebe teče voda z hlavové sprchy. Po zmáčknutí pojistky a otočení rukojeti směrem k sobě Vám poteče voda z ruční sprchy.

Sprchový sloup s termostatickou baterií, rozteč přívodů vody 150 mm.
Přepínač ruční/hlavová sprcha, integrovaný do ovládací rukojeti.
Hlavová sprcha průměr 200 mm.
SECUREstop - bezpečný systém proti opaření.
Materiál: mosaz (ovládací rukojeti ABS plast).
Povrchová úprava: chrom.

CO NABÍZÍ TERMOSTATICKÉ BATERIE OD FIRMY ALPI:

JSOU BEZPEČNÉ
díky blokaci SECUREstop nemůže voda na výstupu překročit teplotu 38 °C. Teplotu lze zvýšit pouze po odblokování /stlačení bezpečnostního knoflíku.

BEZPEČNÉ OVLÁDACÍ PRVKY
ovládací prvky termostatické baterie firmy ALPI jsou vždy navrhovány tak, aby byly pohodlné a přehledné pro obsluhu. Snadnost obsluhy poznáte i při stlačování bezpečnostní pojistky SECUREstop.

DVĚ FUNKCE INTEGROVANÉ DO JEDNOHO OVLÁDACÍHO PRVKU
výběr, zda Vám voda poteče do hlavové sprchy nebo do ruční sprchy se provádí otočením jednoho knoflíku. Jak snadné a rychlé.

HYGIENIČNOST, PRAKTIČNOST A DESIGN POZNÁTE PŘI ÚKLIDU
při návrhu baterií je jedním z hledisek i snadná údržba. Baterie firmy ALPI nemá žádné záhyby, které se špatně ošetřují a ve kterých se drží špína. I sprchové hadice jsou vyráběny hladké bez spirál z odolného netoxického plastu.


Barva: CHROM
Výrobce: Sapho
Cena vč. DPH: 6690.00 Kč / ks
Dostupnost: Skladem
  Počet: ks  

DALŠÍ NÁHLEDY PRODUKTU


BASIC sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom ( BC11RP2151 )

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


  Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *
  Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.
Opiště kontrolní kód: *  
 


DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE